Máme pre vás najvýhodnejšie platobné riešenia na trhu. Presvedčte sa sami.

Prejdite na terminály Onepos a získajte transparentné poplatky bez háčikov a terminál na 6 mesiacov úplne zadarmo.

Garantujeme vám zachovanie procesov.

Sme vám schopní garantovať fungovanie všetkých procesov, ktoré poznáte a aktívne využívate. Nemusíte sa učiť nové veci.

S novou zmluvou máte možnosť ušetriť na poplatkoch.

Radi sa s vami porozpávame a pripravíme ponuku na mieru.

Peniaze za platby máte na účte do 24 hodín.

Platby vám pripíšeme na váš účet, nech už ho máte kdekoľvek. A zvládneme to spoľahlivo do 24 hodín.

Akceptujte platobné karty, gastro karty a samozrejme Apple Pay a Google Pay.

Akceptujeme väčšinu dostupných kariet a technológií na trhu.

Zdarma vám prepojíme terminál s pokladňou.

S prepojenou kasou je život ľahší. Vyhnite sa chybám pri zadavaní sumy do terminálu a obsluhujte zákazníkov rýchlejšie.

Naša technická podpora vám so všetkým ochotne poradí.

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok, či už sa jedná o zaškolenie, servis, alebo reklamácie.

Získajte ponuku na mieru

Vyplňte niekoľko údajov a obratom sa vám ozveme.

Ďakujeme!

Váš dopyt bol úspešne prijatý. Onedlho sa vám ozveme s nezáväznou ponukou.
Niečo sa pokazilo. Skúste prosím odoslať formulár znova.

Faq

Aké sú výhody oproti bankovým spoločnostiam?

Platobné terminály sú u nás na prvom mieste, rovnako ako požiadavky klientov. Nevyužívame externé spoločnosti na servis a náš obchodný zástupca, alebo technik vie kedykoľvek prísť ku klientovi a ponúknuť mu najlepšie dostupné riešenie.

Prídeme priamo k vám, terminál vám nainštalujeme, zaškolíme vás a zodpovieme všetky otázky. Akúkoľvek požiadavku riešime ihneď, bez zbytočného odkladu.

Zároveň máme unikátny proces vybavenia platobného terminálu. Za pár minút vyplníte náš online formulár, na vašom mobile podpíšete digitálne zmluvu a to je všetko. O pár hodín je terminál na ceste.

Ako sa účtujú transakčné poplatky?

Všetky prostriedky pripísané na váš účet sú už očistené o poplatky. Pripisujú sa kumulovane jednou čiastkou, súčtom všetkých transakcií za predchádzajúci deň. U nás si môžete vybrať medzi štruktúrou poplatkov schémy MIF++, alebo pevných poplatkov za transakcie. Obe majú svoje výhody, ktoré vám veľmi radi vysvetlíme.

Ako môžem skontrolovať platby a poplatky?

Pre kontrolu máte k dispozícii online portál, a po novom aj mobilnú aplikáciu pre Apple, alebo Andriod zariadenia, kde môžete vidieť všetky zrealizované platby a poplatky. Tu si všetky výpisy môžete stiahnuť tiež vo formáte xml, čo je praktické pre rýchly import do vášho účtovného programu. Tiež vám budeme emailom automaticky zasielať denné reporty a jedenkrát za mesiac sumárny výpis.

Čo znamená zúčtovanie MIF++?

Schéma MIF ++ vychádza z nariadenia Európskeho parlamentu a Rady z roku 2015 a je povinné pre všetkých poskytovateľov platobných riešení. Výhodou tohto typu účtovania je jeho transparentnosť a férovosť. Z každej transakcie, ktorú u vás zákazník zaplatí prostredníctvom platobného terminálu sa odvádza čiastka, ktorá sa skladá z troch častí:

1, Poplatok za spracovanie transakcie
2, Poplatok vydavateľskej banke
3, Poplatok kartovým společnostiam

Príklad domácej súkromnej platobnej karty: Onepos 0,7% + Banka Zákazníka 0,1% + VISA 0,2% Celkový náklad za transakciu je teda 1,00%

Aké je prepojenie s pokladničným systémom?

Podporujeme prepojenie väčśiny najväčších pokladničných systémov na trhu. Prepojenie predstavuje prenos účtovanej čiastky priamo na platobný terminál automaticky. Ušetrí to cca 2-3 sekundy na rozdiel od manuálneho zadávania čiastky priamo na termináli. Naviac dokáže úplne eliminovať chyby pri nesprávnom zadaní čiastky do platobného terminálu a následného storna transakcie.