o nás

Naša spoločnosť je jediným nezávislým subjektom na poskytovanie
platobných služieb na trhu. Na základe našich dlhoročných skúseností
a viac ako 7000 akceptačných zmlúv v rôznych odvetviach, vieme pre
našich klientov zabezpečiť tie najlepšie a najmodernejšie
dostupné riešenia pre ich podnikanie.

Spolupracujeme s viacerými nadnárodnými ale aj lokálnymi spoločnosťami,
tým pádom vieme klientom vypracovať nezávislú ponuku, porovnať podmienky u viacerých dodávateľov a vybrať to najlepšie riešenie.

Dohodnite si nezávislú konzultáciu a naši odborníci
Vám pripravia riešenie na mieru pre potreby Vášho podnikania.

Líder v oblasti
platobných systémov

 

OnePos už sedem rokov pomáha podnikateľom, obchodníkom a firmám uspieť vďaka akceptácii bezhotovostných platieb, a to jednoducho, efektívne a najmä bezpečne. Záleží nám na Vás a na Vašom podnikaní. Rastieme spoločne preto Vám budeme na každom kroku oporou a spoľahlivým partnerom.

Naše platobné terminály sú ideálnym riešením, ktoré šetrí Váš čas, peniaze a zvýši úroveň vašich služieb. Naša spoločnosť je dlhodobo etablovaná a rešpektovaná vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu. Pozitívne referencie hovoria sami za seba, máme tisíce spokojných klientov v rôznych segmentoch od služieb, maloobchodu, gastro a ubytovacích zariadení až po verejný sektor.

 

Spolu od roku 2014

Už od roku 2014 prinášame podnikateľom a firmám najlepšie riešenia v oblasti akceptácii platobných kariet, online platobných brán a komplexných pokladničných systémov.

Ako jediná spoločnosť na trhu sme nezávislým poskytovateľom platobných terminálov, keďže máme zmluvy s viacerými nadnárodnými spoločnosťami, s ktorými spolupracujú aj tuzemské banky.

Ponúkame aj možnosti akceptovania platieb prostredníctvom platobnej brány, kde taktiež spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, zabezpečujem rýchlu a efektívnu implementáciu, akceptovanie všetkých platobných kariet a možnosť platby cez bankové tlačidlá.

 Okrem platobných systémov ponúkame aj overene inovatívne riešenia v oblasti eKasy, ktoré využívajú tisíce spokojných zákazníkov. Keďže pokladňa je pre každého podnikateľa nutnosťou a musí s ňou pracovať každý deň, eKasa riešenia prispôsobujeme vždy podľa požiadaviek konkrétneho klienta a snažíme sa vyhovieť špecifikačným potrebám daného podnikania.

Vzhľadom na zabezpečovanie akceptačnej siete k rekreačným poukazom sa naša spoločnosť orientuje aj v hotelovom segmente. Naši odborníci na hotelový a online segment, majú dostupne najmodernejšie komplexné PMS riešenie a taktiež online rezervačný systém pre služby ale aj gastro segment.

Spokojných klientov

Transakcií denne

Rokov na trhu

Navštívte nás

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
Naši konzultanti Vám radi zodpovedia všetky Vaše otázky.

Kontaktné údaje

Email

info@onepos.eu

Backoffice

Vajnorská 1347/137
83104 Bratislava

Otváracie hodiny

Pon: 09:00 – 16:00
Uto: 09:00 – 16:00
Str: 09:00 – 16:00
Štv: 09:00 – 16:00
Pia: 09:00 – 16:00

Napíšte nám