spolupráca

Staňte sa partnerom lídra v oblasti platobných systémov. Pomáhajte s nami podnikateľom rásť a vytvorte si pasívny príjem. Ponúkame rôzne formy affiliate programov, vďaka ktorým si viete prispôsobiť Váš pracovný čas, prostredie a vybudovať finančnú slobodu.

Možnosti spolupráce

N

Referenčný partner

Odporučte Vašim zákazníkom alebo partnerom najvýhodnejšie POS alebo ecommerce riešenie.  Či ste developer eshopov, predajca pokladničných systémov, organizujete výstavu alebo festival, OnePos má riešenie na mieru pre každý segment. Provízne odmeny závisia od individuálnej dohody.

N

Obchodný partner

Oslovte a zabezpečte kompletnú komunikáciu s klientom ktorej výsledkom je podpísana zmluva. Získajte motivačnú jednorázovou odmenou alebo podiel zo zisku obratov Vášho klienta.

N

Tiper

Staňte sa tiperom a posielajte dopyty na klientov s ktorými zabezpečíme kompletnú komunikáciu až po podpis zmluvy.
V prípade uzavretia zmluvy získate jednorázovú odmenu alebo podiel
zo zisku obratov klienta.

N

Know how a podpora predaja

Zabezpečíme Vám komplexné školenie produktov OnePos, obchodné know-how, marketingové materiály vo forme brožúr, letákov a vizitiek. V prípade online predaja poskytneme na Váš web banery s jedinečným affiliate odkazom.

Voľné pracovné pozície

Staňte sa členom našeho tímu. V prípade záujmu o niektoré z uvedených voľných pozicií nám prosím zašlite svoj životopis a motivačný list na adresu: info@onepos.eu

Obchodný reprezentant – špecialista eccomerce

Obchodný reprezentant – špecialista online rezervačné systémy

Obchodný reprezentant – špecialista platobné terminály

Kontaktné údaje

Email

info@onepos.eu

Otváracie hodiny

Pon: 09:00 – 16:00
Uto: 09:00 – 16:00
Str: 09:00 – 16:00
Štv: 09:00 – 16:00
Pia: 09:00 – 16:00

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám.